JSME VÝROBCI ELEKTROKOL VICTORIA

Náš příběh

Společnost Hartje e-factory byla založena poměrně nedávno. Vznikla v listopadu 2017. Nicméně propojení s mateřskou společností Hermann Hartje KG dokresluje ucelený příběh vzniku společnosti. Mateřská společnost Hermann Hartje KG vznikla v roce 1895 na severu Německa v malém městečku Hoya. Tehdy jako 21-letý dědeček současného majitelé společnosti se rozhodl obchodovat s jízdními koly. Postupně se k jízdním kolům přidružil obchod s cyklo-díly, s motocykly a skútry a díly na automobily a motocykly. Nicméně jízdní kola zůstala pilířem společnosti a tvoří největší podíl na obratu společnosti. 

Úspěch firmy Hartje spočívá v jejím individuálním přístupu k zákazníkům s důrazem na tradiční hodnoty. Spolehlivost, preciznost a efektivita v každodenní práci nastartovaly v posledních dekádách vzestup společnosti. Rozšířila svůj prodej i za hranice Německa do zemí jako jsou Benelux, Rakousko a Dánsko. Prodej byl zajišťován z centrálního skladu v Hoya, Německo. Celosvětový trend v mobilitě a nárůst poptávky po elektrokolech plynule pokračovaly. Založení společnosti Hartje e-factory bylo následným krokem, kdy se vedení mateřské společnosti rozhodlo založit vlastní výrobní firmu na elektrokola. 

Naše technologie

Montáž elektrokol není na technologie složitým procesem. Důležitým výrobním kritériem je zajištění dlouhodobého standardu kvality. Pro splnění požadavků zákazníků je důležitá flexibilita v nastavení výrobních zakázek. K tomu je nezbytná vlastní lakovací linka. Technologie lakovny umožňuje plynule reagovat na požadavky odbytu a uspokojovat aktuální poptávky zákazníků. Nicméně řízení kontroly kvality v průběhu celého výrobního procesu je základem efektivity montáže elektrokol.

Naše vize

Společnost byla založena v listopadu 2017. V počtu 25 zaměstnanců bylo vyrobeno přibližně 13 000 elektrokol. V dlouhodobém horizontu je plánováno s kapacitou až 90.000 elektrokol.  Hartje e-factory je zaměřena na montáž elektrokol výhradně značek mateřské společnosti. Úplně první sestavená kola byla e-kola Victoria. Pro nadcházející sezónu jsou plánována, vedle rozšířeného sortimentu kol Victoria,  také sportovní elektrokola značky Conway.

 

Plánujeme

0

Vyrobených elektrokol